Spolupráce a B2B

 

S čím se na nás můžete obrátit? 

  

Personalizace gravírováním

Naše produkty jsou ideální jako dárky pro vaše obchodní partnery, klienty, zaměstnance a mnoho dalších příležitostí. S možností gravírování s vaším nebo naším logem, nabízíme velkoobchodní ceny.

 Košík

Cukrfree

  

Velkoobchodní nabídka pro e-shopy a vlastní značky

Jsme tu, abychom byli vaším partnerem pro spolehlivé a flexibilní dodávky zboží pro vše e-shopy a vlastní značky. Naše široká nabídka produktů je dostupná za výhodné obchodní ceny, avšak naše služby nekončí jen tímto. Jsme připraveni přizpůsobit naše produkty tak, aby plně splňovaly vaše individuální potřeby a požadavky.

 DSC09257

  

Unikátní prkénka na míru

Jsme hrdí na to, že vytváříme unikátní prkénka na míru, která plně odpovídají vašim představám a potřebám. Máte konkrétní představu o tom, jak má vypadat vaše prkénko?

Dejte nám vědět a my se postaráme o to, aby se vaše přání stalo realitou.


IMG_3933

 

Teambuilding a skupinové akce u nás v Hoblhome

Máme pro vás připravené něco zábavného. Každý účastník si může vyřezat své vlastní prkénko. Sekera, nožík, dřevo – a jdeme na to! A to není vše, na místě je i ohniště a gril, takže si můžete připravit vlastní pochoutky. A když máte dost, usedněte ke společnému stolu pod přístřešek a podělte se o firemní plány. Celý program je jednoduchý a zábavný, prostě si ho užijete. Naše místo nabízí nádvoří s přístřeškem a posezením pro 20 osob. Petr vás provede uměním řezání prkének, a k tomu je k dispozici ohniště, gril, toalety 

 

 

Jak to celé funguje ?

Představte si to jako dobrodružnou cestu do světa prkének. Stačí nám hodit zprávu na obchod@hoblhome.cz a my s vámi rozkouzlíme zážitek na míru. Dejte nám vědět, co potřebujete a spolu probereme. Můžete vybírat z naší škály produktů, nebo pokud máte nějaké speciální představy, rádi je pro vás zhmotníme.

 

Jakmile objednávku potvrdíte, pustíme se do výroby podle dohody a zajistíme i dopravu. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě, a tak si s námi užijte kulinářskou zábavu a tvorbu, která bude stát za to !

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: