Přírodní deska - Manu#1

Naše přírodní desky na jsou dokonalým doplňkem vaší kuchyně. Ručně vyrobené z kvalitního dřeva, tyto desky jsou nejen funkční, ale také přinášejí do vaší kuchyně přírodní krásu. S dostatečným prostorem pro krájení ovoce, zeleniny a dalších ingrediencí jsou tyto desky ideální pro vaření. Navíc, díky jedinečnému vzoru dřeva jsou každá z nich originálem. Tyto desky nejsou jenom praktické, ale také stylovým doplňkem pro servírování pokrmů. Zvolte přírodní krásu a praktičnost pro svou kuchyň a stůl.

 

Každá kusovka je originál, nejenže dřevo má svou vlastní jedinečnou kresbu a strukturu, ale každé prkénko má svůj specifický rozměr a tvar. To znamená, že nikdy neexistuje dvakrát stejná deska. Je to nejen praktický doplněk do vaší kuchyně, ale také elegantní dekorační prvek.

Ruční Výroba:

Všechny naše kusovky jsou vyrobeny ručně. Každý kousek je pečlivě zpracován, broušen a dokončen tak, aby byl trvanlivý a krásný.

Různé Velikosti a Tvary:

V naší kolekci kusovek najdete různé velikosti a tvary, aby vyhovovaly různým potřebám. Můžete si vybrat menší kusovky pro krájení ovoce nebo sýra, nebo větší kusovky pro přípravu pokrmů pro celou rodinu.

Ekologický Výběr:

Jsme hrdí na to, že používáme kvalitní masivní dřevo z udržitelných zdrojů. To znamená, že naše kusovky jsou nejen krásné, ale také šetrné k životnímu prostředí.

Dopřejte si Kus Umění Do Vaší Kuchyně:

Kusovky jsou výrazem umění a řemesla. Když si vyberete některou z našich kusovek, přidáváte kousek této krásy do své každodenní kulinářské zkušenosti.

Prozkoumejte naši sbírku kusovek a najděte ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a vkusu. Jsou to nejen praktické nástroje, ale také malé kusy umění, které obohatí vaši kuchyň.

nutné vyplnit - gravírování ?
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
1 350 Kč 1 100 Kč od 1 100 Kč
Dostupnost: Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Možnosti doručení
Přírodní deska - Manu#1
Gravirovani od jednoho kusu do 48 hodin
Gravirovani od jednoho kusu do 48 hodin
Každý kus je originál
Každý kus je originál
Kvalitní masivní dřevo
Kvalitní masivní dřevo
Ruční výroba v CZ
Ruční výroba v CZ

Detailní popis produktu

  • Americký ořech
  • Rozměry: 42 x 20 x 2 cm
  • Vhodný pro styk s potravinami
  • Ošetřeno minerálním a rostlinným olejem
  • Doprava nad 2.500 Kč zdarma